چطور شیشه های تمیز و درخشان داشته باشیم (سلین)

چطور شیشه های تمیز و درخشان داشته باشیم (سلین)

 

 

 

 

یکی از سخت ترین بخش های نظافت خانه پاک کردن شیشه ها است همانطور که می دانید همه ما طرفدار پنجره های تمیز و شیشه های درخشان هستیم تا زیبایی و پاکیزگی خانه مان چند برابر می شود

اولین قدم در پاک کردن شیشه‌ها، انتخاب زمان مناسب برای این کار است این مسئله معمولا در فصول گرم و آفتابی بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد بهتر است پاک کردن شیشه‌ها را از جایی آغاز کنیم که در سایه قرارگرفته است چرا که نور آفتاب باعث می‌شود که مایع اسپری شده بر روی شیشه ‌، خیلی زود تبخیر شود و ما فرصت کافی برای پاک کردن شیشه‌ها نداشته باشیم. و باعث باقی ماندن لکه بر روی شیشه نیز بشود پس اگر پاک کردن شیشه‌ها را از قسمت سایه شروع کنیم، به نتیجه‌ی بهتری رسیده وبا صرف انرژی کمتر به نتیجه مطلوب تری می رسیم.

پاک کردن شیشه‌ها قاعده و قانونی خاص خود را دارد بهتر است در انتخاب متریال پاک کننده دقت کافی به عمل آید. باقی ماندن رد دستمال بر روی شیشه، از بین نرفتن لکه‌ها، باقی ماندن لکه‌ی اسپری شیشه‌پاک‌کن و مشکلاتی ازاین‌دست ازجمله مشکلاتی هستند که به هنگام پاک کردن شیشه‌ها با آن‌ها مواجه می‌شویم.

همانطور که اشاره شد انتخاب متر یال مناسب برای پاک کردن شیشه‌ها بسیار مهم است. دستمال‌های میکرو فیبر و پارچه‌های بدون پرزو حتی روزنامه ازبهترین گزینه‌ها برای پاک کردن شیشه ها هستندکه ضمن از بین بردن لکه‌های روی شیشه، مانع از برجای ماندن رد پارچه بر روی سطح شیشه می‌شوند .

برای پاک کردن شیشه‌ها می‌توانید از ترکیب آب و سرکه استفاده کنید البته بوی  نامطبوع سرکه در خانه باقی می ماند و آزاردهنده است. پیشنهاد ما به شما استفاده از اسپری شیشه پاک کن سلین است. این اسپری‌ها حاوی مواد پاک‌کننده و ضدعفونی‌کننده بوده و بوی مطبوعی دارند و قدرت لکه‌بری‌شان از سایر مواد پاک‌کننده بیشتر است وبعضی از انواع انها خاصیت ضد بخار هم نیز دارند.

بهترین گزینه برای تمیز کردن و درخشان نمودن مایع شیشه پاک کن سلین است مایع شیشه پاک کن غیر الکلی سلین یک تمیز کننده قوی است که گرد و خاک و چربی را از روی شیشه، ایینه و کروم به راحتی پاک کرده و سطح آنها را تمیز و درخشان و یکدست می کند.

شیشه‌شوی غیر الکلی سلین با فرمولاسیون پیشرفته، درپنج رنگ خاص و زیبا با رایحه ادکلنی و ماندگار به‌عنوان محصولی با قابلیت استفاده بر روی شیشه‌ و آینه‌ وهمچنین شیشه خودروبه بازارعرضه گردیده .  شیشه پاک کن سلین بر پایه آب و فاقد الکل است که باعث می شود از بین بردن چربی و لکه‌ های سطوح شیشه و آینه به آسانی پاک شود و بدون برجای گذاشتن رد چربی، باعث درخشندگی فوق‌العاده می شود.

وجه تمایز شیشه پاک کن سلین:

پاک کنندگی بالای لکه ها و چربی ها

تبخیر سریع از سطح شیشه بدون به جا گذاشتن لکه

ایجاد ظاهر شفاف و کریستالی بر روی شیشه

رایحه مطلوب و دلپذیر 

بسته بندی چشم نواز با رنگ های خاص

نظر خود را بگذارید

 

 

ارسال نظر