روش های آسان برای تمیز کردن اجاق گاز (سلین)

روش های آسان برای تمیز کردن اجاق گاز (سلین)

ریختن و پاشیدن غذا در حین پخت و پز یک امر غیر قابل اجتناب و طبیعی است. اما اجازه ندهید که لکه های غذایی سفت شده مانع ایجاد فضای درخشان و زیبای اجاق گاز شما شود. 

اجاق گاز به عنوان محلی برای طبخ غذای سالم باید تمیز نگهداری شود، تولید باکتری ها مضری که می توانند در محیط آشپزخانه شما ایجاد کند، همچنین تمیز بودن آن در آشپزی برای شما الهام بخش خواهد بود چون اجاق گاز تمیز برای یک آشپز معادل هنرمندی با یک بوم خالی و آماده است..

برای همه خانم ها داشتن یک گاز پاک کن عالی و بدون ضرر و بوی بد که بتواند سطوح اجاق گاز و استیل را پاک کند یک نیاز ضروری است چرا که سطوح پاک استیل و اجاق‌ گاز به آشپزخانه زیبایی خاص و منحصر به فردی می بخشد.اگر به دنبال یک گاز پاک کن برای خرید باشیم گزینه های زیادی پیش روی ماست ولی اغلب آنها کیفیت و کارایی لازم را جهت پاک کردن سطوح ندارند و یا دارای بوی بسیار نامطلوبی می باشند.

اسپری گاز پاک کن سلین

پاک کننده گاز سلین از ترکیبات با کیفیت تشکیل شده است و استفاده از آن آسیبی به گاز و فر استیل و لعابدار نمی رساند. همچنین با فرمول قدرتمند و عملکرد فوق العاده بالا باقیمانده چربی و مواد غذایی سوخته را در کمترین زمان از بین می برد و سطحی براق و درخشان را با صرفه جویی در زمان و انرژی به مصرف کننده می دهد.

نحوه مصرف:

مقداری از گاز پاک کن سلین را از فاصله 20 سانتیمتری به سطوح مورد نظر اسپری کنید و حدود 5 دقیقه منتظر بمانید این کار به اسپری گاز پاک کن این امکان را می دهد که لکه ها و کثیفی ها را نرم کند و کثیفی ها راحت تر پاک شوند.

سپس با یک دستمال یا اسکاچ معمولی آن را پاک کنید ممکن است اثرات کثیفی روی گاز، به آسانی پاک نشوند. در این صورت شما باید مقدار بیشتری از اسپری گاز پاک کن استفاده کنید.

هنگام استفاده از دستکش استفاده شود.

توجه کنید قبل از تمیز کردن اجاق گاز تکه های درشت و باقیمانده غذا را از صفحه گاز بردارید و میتوانید برای قسمت شعله و شیارها از یک مسواک استفاده کنید.

 

مایع گاز پاک کن سلین به دلیل داشتن رایحه بی نظیر و نسبتا ماندگار و نیز نوع ساختار و ویژگی های گسترده، یکی از بهترین مایعات ضد عفونی کننده و لکه بر است. خاصیت لکه بری و جرم گیری در گاز و اجاق مهم ترین عامل خرید یک شوینده می باشد و اما ویژگی مهمتری که  مایع گاز پاک کن سلین را بسیار محبوب می کند. داشتن رایحه است که یک ویژگی مثبت برای پاک کننده است.خاصیت بعدی مایع گاز پاک کن سلین براق کنندگی آن می باشد بخصوص برای گازهای استیل و شیشه ای که بسیاری از لکه ها مانند چربی، بسیار سخت پاک می شوند. مایع گاز پاک کن سلین این کثیفی ها را در زمان کوتاهی پاک می کند. دلیل این موضوع این می باشد که این محصول، به چربی ها نفوذ می کنند و آنها را نرم می کند و با یک دستمال کشیدن کار کثیفی ها تمام می شود.

این موضوع که اسپری گاز پاک کن کف کننده‌ است یا خیر بسیار مهم است. اسپری های کفی معمولا در تمیز کردن آلودگی های سطحی موفق تر هستند. وجود کف بر نرم شدن کثیفی های یک گاز بسیار موثر است.

این ویژگی به اسپری گاز پاک کن سلین این امکان را می دهد که لکه ها و کثیفی ها را نرم کند و کثیفی ها راحت تر پاک شوند.

 

نظر خود را بگذارید

 

 

ارسال نظر