مایع پاک کننده سرویس بهداشتی- جرمگیر (سلین)

مایع پاک کننده سرویس بهداشتی- جرمگیر (سلین)

با دیدن نام مایع جرم گیر بر روی محصولات شاید اکثر مصرف کنندگان ناخود آگاه یاد جوهر نمک بیافتند.

ولی وقت آن رسیده است که بدانید همانند اکثر محصولات که با پیشرفت تکنولوژی دچار تحول شده اند مایعات جرم گیر نیز متحول شده اند .امروزه اگر یک مایع جرم گیر با تکنولوژی پیشرفته و به روز ساخته شده باشد میتواند ایمن و پر قدرت باشد.

امروزه با رشد و پیشرفت صنایع، در صنعت تولید محصولات بهداشتی نیز تغییراتی به وجود آمده که می توان گفت ساختار آنها به طور کلی تغییر کرده و ساختار جدیدی پیدا کرده اند.

 

از مهمترین شوینده ها که بسیار کاربردی است و تقریبا همه ی ما از آن استفاده میکنیم، مایع جرم گیر است. جرم گیرها انواع مختلفی دارند مایع جرم گیر سلین از بهترین و شاخص ترین نوع جرم گیر ها می باشد. با توجه به اینکه ترکیبات غیر اصولی مایع های جرم گیر میتواند سلامت انسان را به خطر اندازد، انتخاب مایع جرم گیر مناسب بسیار حائز اهمیت است.

یکی از مشکلات مایع های جرم گیر در گذشته استفاده از ترکیبات جوهر نمک و کلر بود که اکنون به لطف پیشرفت در این صنعت کاملا تغییر کرده است. مایع جرم گیر سلین فاقد جوهر نمک بوده که این ویژگی باعث می شود گازی سمی  از خود متصاعد نکند

توجه داشته باشید یک مایع جرمگیر برای از بین بردن رسوبات حاصل از سختی آب طراحی میشود و باید در جای مناسب خودش مصرف شود. این رسوبات ممکن است رنگی باشند مانند زرد , قرمز , نارنجی و ... که این به دلیل وجود برخی مواد فلزی و مواد معدنی در این رسوبات هست.

لذا توجه کنید که مایع جرم گیر را در جای مناسب خودش در سطوح لعابی سرویسهای بهداشتی استفاده کنید و از مصرف بر روی سنگهای رسوبی مثل سنگهای مرمر* پرهیز کنید تا سلامت انها حفظ شود.

برای مصرف مایع جرم گیر سلین متناسب با کثیفی جرم مایع را روی سطح مورد نظر ریخته و پس از چند دقیقه با فرچه اب روان بشویید تا کاملا تمیز و درخشان شود.

 

در زمان استفاده از مایع جرم گیر سلین مانند سایر مایع های جرم گیر باید نکات ایمنی را رعایت کنید که برخی از این نکات عبارتند از:

در زمان شست و شوی محیط راه های ورود هوا را باز گذارید و در زمان استفاده از دستکش و ماسک  مناسب استفاده کنید.

 

توجه داشته باشید همیشه یک مایع جرم گیر مناسب در منزل داشته باشید و نگذارید رسوبات خیلی کهنه و قدیمی و ضخیم شوند و با تمیز کردن مرتب سرویسهای بهداشتی از نظافت و بهداشت محیط کاملا لذت ببرید.

 

مایع جرم گیر سلین به نوعی ساخته شده است که قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و میتواند به خوبی رسوبات آب را از سطوح مختلف پاک کند.

از ویژگی های منحصر بفرد مایع جرم گیر سلین رایحه آن است که پس از شستشو تا مدتی در سرویس بهداشتی باقی می ماند.

مایع جرم گیر سلین در دو اندازه 1000 گرمی و 4000 گرمی ساخته و تولید میشود که شما باتوجه به نیاز خود میتوانید آن را تهیه کنید.

 

سنگ مرمر*:سنگهایی که در فرایند تولید، از پولیشهای شیمیایی استفاده می کنند.با توجه به قوی بودن جرم گیر لایه شیمیایی از روی سطح برداشته می شود.

نظر خود را بگذارید

 

 

ارسال نظر